Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

dobra jakość Czujnik Spo2 dla dorosłych na sprzedaż
dobra jakość Czujnik Spo2 dla dorosłych na sprzedaż
twój produkt działa idealnie. bardzo się cieszę, że mogę z tobą współpracować

—— Elvis Nina

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Shenzhen pray-med technology co., Ltd, to zbiór badań, rozwoju, produkcji i sprzedaży złącze przewodu medycznego w integracji przedsiębiorstw high-tech, jest dostawcą części elektronicznych instrumentów medycznych i materiałów, produkty obejmują jednorazową sondę pulsową tlen krwi nasycenie, czujnik nasycenia pulsacyjnego powtarzalnego impulsu i przewód do monitorowania EKG, urządzenie do elektrokardiogramu 12 przewód ołowiowy, tielina tlenowa we krwi, kabel połączeniowy EKG / kuracyjny i przewód rozszczepiający, sonda temperatury, z kablem czujnika ciśnienia, spinki do mankietów do pomiaru ciśnienia krwi, produkty są sprzedawane zarówno w kraju, jak i za granicą, w ponad 60 krajach i regionach, zdobył ogólne uznanie wśród klientów.
  Produkty firmy są szeroko stosowane w monitorach wieloparametrowych, oksymetrii, elektrokardiogramie, dynamicznym EKG HOLTER, eeg, ultradźwiękach B, oponach itp. Specyfikacja produktu jest kompletna, może być kompatybilna z większością modeli importowanych i krajowych oraz zapewnia OEM / ODM usługi dla klientów.


  Wizja firmy: zostać najlepszymi producentami akcesoriów do instrumentów medycznych na świecie.

  Misja firmy: dostarczanie niezawodnych globalnych akcesoriów do sprzętu medycznego, wnoszących wybitny wkład w życie i zdrowie ludzi.

 • OEM / ODM
  Zebraliśmy grupę profesjonalnych inżynierów technicznych, którzy byli wieloletnie doświadczeni w sprzęcie medycznym. Możemy dostarczać elektronicznych części i materiałów medycznych, od projektowania do procesu produkcyjnego z kompleksowym rozwiązaniem dla naszych klientów, do budowania bardzo konkurencyjnych produktów o wysokiej jakości. Możemy również zaakceptować przetwarzanie OEM i ODM.

 • R & D
Szczegóły kontaktu
Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. sarah

Tel: 86-755- 23247478

Faks: 86-755-23247478

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)