Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Shenzhen pray-med technology co., Ltd, to zbiór badań, rozwoju, produkcji i sprzedaży złącze przewodu medycznego w integracji przedsiębiorstw high-tech, jest dostawcą części elektronicznych instrumentów medycznych i materiałów, produkty obejmują jednorazową sondę pulsową tlen krwi nasycenie, czujnik nasycenia pulsacyjnego powtarzalnego impulsu i przewód do monitorowania EKG, urządzenie do elektrokardiogramu 12 przewód ołowiowy, tielina tlenowa we krwi, kabel połączeniowy EKG / kuracyjny i przewód rozszczepiający, sonda temperatury, z kablem czujnika ciśnienia, spinki do mankietów do pomiaru ciśnienia krwi, produkty są sprzedawane zarówno w kraju, jak i za granicą, w ponad 60 krajach i regionach, zdobył ogólne uznanie wśród klientów.
  Produkty firmy są szeroko stosowane w monitorach wieloparametrowych, oksymetrii, elektrokardiogramie, dynamicznym EKG HOLTER, eeg, ultradźwiękach B, oponach itp. Specyfikacja produktu jest kompletna, może być kompatybilna z większością modeli importowanych i krajowych oraz zapewnia OEM / ODM usługi dla klientów.


  Wizja firmy: zostać najlepszymi producentami akcesoriów do instrumentów medycznych na świecie.

  Misja firmy: dostarczanie niezawodnych globalnych akcesoriów do sprzętu medycznego, wnoszących wybitny wkład w życie i zdrowie ludzi.

 • OEM / ODM
  Zebraliśmy grupę profesjonalnych inżynierów technicznych, którzy byli wieloletnie doświadczeni w sprzęcie medycznym. Możemy dostarczać elektronicznych części i materiałów medycznych, od projektowania do procesu produkcyjnego z kompleksowym rozwiązaniem dla naszych klientów, do budowania bardzo konkurencyjnych produktów o wysokiej jakości. Możemy również zaakceptować przetwarzanie OEM i ODM.

 • R & D
Szczegóły kontaktu
Shenzhen Pray-med Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. sarah

Tel: 86-755- 23247478

Faks: 86-755-23247478

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)